Studnie głębinowe - Geo-Wiert - wiercenie studni

Przejdź do treści

Menu główne:

STUDNIE GŁĘBINOWE

Upalne lato sieje spustoszenie w Twoim ogrodzie?
Studnie głębinowe zapewniają dostęp do własnego źródła wody, dzięki czemu mogą Państwo odpowiednio pielęgnować swój ogród, trawnik lub inne obszary rolne. Ponadto nie będą musieli Państwo odmawiać swoim bliskim zabawy w przydomowym basenie w obawie o wysokie koszty zużycia wody oraz inne wydatki związane z jej poborem (ścieki).

Brak dostępu do wody sprawia, że masz problem z budową domu?
Dzięki studni głębinowej nie będą musieli się Państwo martwic o opóźnienia lub spowolnienia prac budowlanych. Zapewnimy Państwu nieograniczone i bezpłatne źródło wody, alternatywa dla skomplikowanej i kosztownej procedurze z wykonaniem przyłącza wodnego (o ile jest ono możliwe).

Szukasz przemyślanych rozwiązań w hodowli i rolnictwie?
Studnia głębinowa będzie idealnym sposobem na obniżenie kosztów funkcjonowania firmy lub gospodarstwa, ponieważ uprawy wymagają stałego nawodnienia a zwierzęta hodowlane stałego dostępu do wody.

Masz dosyć coraz wyższych rachunków za wodę lub nieprzewidzianych awarii sieci wodociągów?
Pierwszorzędna zaleta posiadania własnego ujęcia wiąże się z niskim, w porównaniu z siecią miejską, kosztem zużycia wody, ponieważ wynosi on jedynie kilkanaście groszy za metr sześcienny. Poza tym nie narażą się Państwo na awarie lub usterki związane z siecią wodociągową. Jest to przede wszystkim inwestycja na całe życie.
Płaci się raz a z czasem koszty się zwracają co sprawia, że jest to opłacalna inwestycja.
Gorąco zachęcamy do korzystania z naszych usług również w okresie zimowym, gdzie łatwiej o terminy oraz realizacje powierzonych nam prac.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego